
Лапка силіконова лапка для видалення вовни з одягу під час прання товщина 10 мм зелена R9116
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: R9116 зелені
Лапка силіконова лапка для видалення вовни з одягу під час прання товщина 10 мм зелена R9116
Код товару: R9116 зелені
Характеристики:
Розмір: 7,8 х 7см
Товщина: 1см
Колір: зелений
Багаторазове використання
100% безпечно для всього одягу
Нетоксичний
Гіпоалергенний
Можна використовувати під час прання, помістивши в бак пральної машини, для збирання вовни, дрібного сміття.
Силіконові лапки підходять для чищення одягу, меблів та інших поверхонь.
Липкий силікон збирає вовну, пух, дрібне сміття
Легке очищення силіконової лапки під проточною водою
Силіконові лапки для видалення вовни та чищення одягу – ваш ідеальний помічник у підтримці чистоти та догляду за текстилем. Виготовлені з м'якого, але ефективного силікону, ці лапки легко справляються з пухнастими забрудненнями і забезпечують бездоганний вигляд одягу. Ідеально підходять для використання не лише перед пранням, а й під час нього.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 27 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Щітка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 48 ₴









