
Силіконові лапки для видалення вовни, волосся та пилу під час прання оранжеві товщина 10 мм R9118
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: R9118 помаранчеві
Силіконові лапки для видалення вовни, волосся та пилу під час прання оранжеві товщина 10 мм R9118
Код товару: R9118 помаранчеві
Характеристики:
Діаметр: 7,8см
Товщина: 1см
Вага: 28г
Колір помаранчевий
Багаторазове використання
100% безпечно для всього одягу
Нетоксичний
Гіпоалергенний
Можна використовувати під час прання, помістивши в бак пральної машини, для збирання вовни, дрібного сміття.
Силіконові лапки підходять для чищення одягу, меблів та інших поверхонь.
Липкий силікон збирає вовну, пух, дрібне сміття
Легке очищення силіконової лапки під проточною водою
Силіконові лапки для видалення вовни та чищення одягу – ваш ідеальний помічник у підтримці чистоти та догляду за текстилем. Виготовлені з м'якого, але ефективного силікону, ці лапки легко справляються з пухнастими забрудненнями і забезпечують бездоганний вигляд одягу. Ідеально підходять для використання не лише перед пранням, а й під час нього.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Щітка |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 78 мм |
- Ціна: 60 ₴









