
Чорна термосумка на 20 літрів для зберігання напоїв та їжі, модель R9132
333 ₴
- В наявності
- Код: R9132
+380 (63) 232-76-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна термосумка на 20 літрів для зберігання напоїв та їжі, модель R9132
Код товару: R9132
Призначена для зберігання напоїв або продуктів холодними/теплими
Матеріал: тканина Оксфорд
Вага: 135 г
Розміри: 33 см x 20,5 см x 35,5 см
Об'єм: 20л
Замок-блискавка
Ручки для перенесення в руках
Колір: чорний
Термосумка - ідеальний аксесуар для тих, хто прагне зберегти температуру продуктів під час їхнього транспортування. Завдяки використанню матеріалів з високими теплоізоляційними властивостями, такими як фольга та термоізоляційний поліестер, ця сумка дозволяє підтримувати продукти теплими або холодними, зберігаючи їх свіжість та смакові якості. Незамінна річ для пікніків, мандрівок або щоденних покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 135 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 35.5 см |
| Глибина | 20.5 см |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴









