
Еспандер для кистей у формі ножиць пружинний регульоване навантаження 5-60 кг чорний R1839
184 ₴
- В наявності
- Код: R1839
+380 (63) 232-76-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Еспандер для кистей у формі ножиць пружинний регульоване навантаження 5-60 кг чорний R1839
Код товару: R1839
Характеристики:
Тип: пружинний еспандер для кистей
Регульоване навантаження: від 5 до 60 кг
Матеріали: сталь + ABS пластик
Габарити: 15х10 см
Колір: чорний
Надійний та зручний у використанні еспандер, що дозволяє плавно регулювати навантаження. Механічний пристрій не потребує батарейок, пружина з нержавіючої сталі забезпечує довговічність. Оптимальний для тренування рук, передпліччя та плечового поясу як вдома, так і в спортивному залі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 15 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Опір | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴









