
Гумовий еспандер круглий для кисті з налаштуванням навантаження 18 і 22 кг блакитний R9130
219 ₴
- В наявності
- Код: R9130 блакитний
Гумовий еспандер круглий для кисті з налаштуванням навантаження 18 і 22 кг блакитний R9130
Код товара: R9130 блакитний
Характеристики:
Матеріал: натуральний силікон.
Йдуть в індивідуальній коробці
Навантаження: 40 – 50 фунтів (18-22 кг)
Колір блакитний
Призначення: у розвиток сили пальців.
Цей еспандер – простий і ефективний спосіб для розвитку сили хвата, зап'ясть і пальців. Регулярне використання цього пристрою допоможе покращити силу та витривалість м'язів, зменшити ризик артриту та інші проблеми з суглобами. Він користується популярністю серед спортсменів, а також серед тих, хто хоче підтримувати свою фізичну форму. Зручний у використанні в будь-який час і в будь-яких умовах, цей еспандер є незамінним інструментом для тренувань.
Залежно від навантаження, яке ви вибираєте, цей еспандер може адаптуватися до ваших фізичних можливостей, що робить його підходящим для широкого кола користувачів – від спортсменів до офісних працівників і музикантів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 7 см |
| Опір | 22 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 219 ₴








