
Кистьовий еспандер з регулюванням навантаження 5-165 кг та лічильником натискань до 9999 зручна гумова ручка R9156
702 ₴
- В наявності
- Код: R9156 чорний
Кистьовий еспандер з регулюванням навантаження 5-165 кг та лічильником натискань до 9999 зручна гумова ручка R9156
Код товару: R9156 чорний
Характеристики:
Тип: пружинний еспандер для пензля.
Сила навантаження: 5 – 165 кг (регульована).
Матеріал: сталь + ABS пластик
Посилена подвійна сталева пружина
Зручна рукоятка
Гвинтовий регулятор
Розміри: 160 х 134 мм.
Колір: чорний з червоною пружиною
Особливості кистьового еспандера:
Дозволить тренувати м'язи кисті та пальців рук.
Можливість плавного регулювання навантаження від 5 до 165 кг.
Повністю механічна конструкція приладу без використання батарейок.
Зручна рукоятка типу ножиці
Сталева пружина робить еспандер надійним та довговічним.
Якісне виготовлення та заводське складання пристрою.
Цей кистьовий еспандер з максимальним навантаженням у 165 кг є ідеальним інструментом для розвитку сили та витривалості рук, передпліч та плечового поясу. Завдяки широкому діапазону регулювання навантаження, ви зможете налаштувати інтенсивність тренувань відповідно до вашого рівня підготовки та досягти максимальних результатів. Незалежно від того, чи займаєтеся ви вдома або в тренажерному залі, цей еспандер стане незамінним партнером для ефективного тренування та покращення фізичної форми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 16 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Опір | 165 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 702 ₴









