
Еспандер для кисті з регульованим навантаженням 5-165 кг і лічильником натискань до 9999 гумова рукоятка R9156
702 ₴
- В наявності
- Код: R9156 червоний
Еспандер для кисті з регульованим навантаженням 5-165 кг і лічильником натискань до 9999 гумова рукоятка R9156
Код товару: R9156 червоний
Характеристики:
Тип: пружинний еспандер для пензля.
Сила навантаження: 5 - 165 кг (регульована).
Матеріал: сталь + ABS пластик
Посилена подвійна сталева пружина
Зручна рукоятка
Гвинтовий регулятор
Розміри: 160 х 134 мм.
Колір: червоний з чорним, з червоною пружиною
Особливості кистьового еспандера:
Дозволить тренувати м'язи кисті та пальців рук.
Можливість плавного регулювання навантаження від 5 до 165 кг.
Повністю механічна конструкція приладу без використання батарейок.
Зручна рукоятка типу ножиці
Сталева пружина робить еспандер надійним та довговічним.
Якісне виготовлення та заводське складання пристрою.
Этот кистевой эспандер с максимальной нагрузкой 165 кг является идеальным инструментом для развития силы и выносливости рук, предплечий и плечевого пояса. Благодаря широкому диапазону регулировки нагрузки, вы сможете настроить интенсивность тренировок в соответствии с вашим уровнем подготовки и достичь максимальных результатов. Независимо от того, занимаетесь ли вы дома или в тренажерном зале, этот эспандер станет незаменимым партнером для эффективной тренировки и улучшения физической формы.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 16 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Опір | 165 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 702 ₴









