
Силіконова лапка для видалення вовни та волосся з одягу зелена модель R1845
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: R1845
+380 (63) 232-76-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силіконова лапка для видалення вовни та волосся з одягу зелена модель R1845
Код товара: R1845
Характеристики:
Діаметр 7см, ширина 0.5 см
100% безпечно для всього одягу
Нетоксичний
Гіпоалергенний
Багаторазовий
Легке очищення від вовни
Силіконові лапки для збирання вовни – це відмінний аксесуар для кожного, хто хоче підтримувати свій одяг у бездоганному вигляді. М'який силікон забезпечує легке видалення пухнастих частинок, а також зручність у використанні як перед, так і під час прання. Ці лапки зроблять догляд за текстилем простим і приємним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої частини | 70 мм |
| Матеріал робочої частини | Силікон |
| Колір | Зелений |
| Ширина робочої частини | 5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴









