
Автомобільний брелок для ключів Chevrolet підвісний з вишуканою плетеною міцною еко-шкірою R9196 Шевроле
168 ₴
- В наявності
- Код: R9196 Chevrolet
Автомобільний брелок для ключів Chevrolet підвісний з вишуканою плетеною міцною еко-шкірою R9196 Шевроле
Код товару: R9196 Chevrolet
Характеристики:
Матеріал: шкіра PU, нержавіюча хромована сталь
Розмір: 11х2см
Упакування: індивідуальний пакет
Комплектація: брелок, викрутка
Інструкція:
1. Гвинт відкрутити за допомогою викрутки (йде в комплекті)
2. Через вушко автомобільних ключів вставити гвинт
3. Закрутити гвинт за допомогою викрутки
Шкіряний брелок для автомобільних ключів — стильний та функціональний аксесуар, виготовлений з якісної еко-шкіри з ручним плетінням. Міцні сталеві деталі, стійкі до корозії, забезпечують довговічність, а зручна пряжка з чотирма гвинтами надійно кріпить брелок. Елегантний дизайн з металевою підковою та фірмовою емблемою автомобільної марки робить його вишуканим доповненням до ваших ключів. Легкий монтаж за допомогою викрутки, що входить у комплект. Ідеальний вибір як для себе, так і в якості подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 26 г |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Покриття | Емаль |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 168 ₴









