
Липучки на клейовій основі для рукоділля та творчості білі діаметр 20 мм 100 пар R9248 1 набір
130 ₴
- В наявності
- Код: R9248 1 набір
Липучки на клейовій основі для рукоділля та творчості білі діаметр 20 мм 100 пар
Ціна вказана: 100 пар (100 шт - липучка з гачками, 100 шт - липучка з петлями)
Характеристики:
Матеріал: тканина велкро
Діаметр на вибір: 20мм
Колір: білий
Складаються з 2 половинок (по 100 половинок на кожній стрічці), зчіпних між собою
Клейкий шар на кожній половинці
Гуртки липучки для різного рукоділля та просто акуратного приклеювання, підвішування предметів.
Особливості:
Матеріал: виготовлений з високоякісного нейлону та тканини, використовується з однією парою для кріплення: гачок та петля. Міцний клей та довговічні антиадгезійні характеристики дозволяють добре адаптуватися у вологому середовищі.
Сумісність: липучки можна прикріпити до більшості речей, особливо до чистих гладких поверхонь, таких як папір, пластик, скло, шкіра, метал та інше
Легко використовувати: легко відокремлювати липучки від рулону, коли ви їх використовуєте, заощаджуючи ваш час.
Багаторазові, міцні та екологічно чисті
Порада: кладіть липучки-гачки та липучки-петлі окремо, не змішуйте їх разом, інакше вам буде важко їх розділити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Тип | Аплікації |
| Застосування | Руколір |
| Форма | Кругла |
| Стать | Унісекс |
| Форма в розрізі | Кругла |
| Розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Діаметр | 20 мм |
- Ціна: 130 ₴









