
Двошаровий килимок ЄВА для котячого туалету для збору піску чорний 30х30см R9317
257 ₴
- В наявності
- Код: R9317
+380 (63) 232-76-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двошаровий килимок ЄВА для котячого туалету для збору піску чорний 30х30см R9317
Код товару: R9317
Характеристики:
Ширина (см): 30
Довжина (см): 30
Товщина (мм): 10
Матеріал: EVA
Антиковзне покриття
Екологічно чистий матеріал
Легко очищається і не вбирає вологи
Запобігає попаданню води, піску, наповнювача та їжі на підлогу
Подвійний килимок із екологічного EVA-матеріалу допоможе легко підтримувати чистоту в оселі. Унікальна комірчаста структура збирає наповнювач, пісок та сміття всередині, запобігаючи їх розносу лапами кота.
Переваги:
Легке очищення через спеціальну кишеню.
Стійкість до вологи та побутової хімії.
Нековзка основа і теплоізоляція.
Встановлюється біля туалету чи місця годування, зберігаючи порядок і комфорт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Килимок |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴









