
Шпилька-спиця для волосся Золотий Меч з червоною підвіскою в подарунковій коробці R8100 9474
307 ₴
- В наявності
- Код: R8100 9474
Металева китайська паличка для волосся золотиста з червоним. Китайська шпилька для волосся
Код товару: R8100 9474
Ціна вказана за 1шт в подарунковій коробочці
Характеристики:
Довжина палички – 20,5 см.
Довжина підвіски – 22 см.
Довжина палички із підвіскою – 42,5 см.
Матеріал: метал
Колір: золотистий
Країна виробник: Китай
Реальні розміри можуть трохи відрізнятися через ручні вимірювання. Колір виробу на зображенні може змінюватись залежно від налаштувань екрана пристрою.
Металева китайська паличка для волосся – це елегантний аксесуар, який стане незамінним елементом вашого догляду за волоссям. Вона виготовлена з високоякісного металу, що забезпечує міцність та довговічність. Традиційний китайський дизайн надає паличці унікального вигляду, що дозволяє створювати різноманітні зачіски з легкістю та стилем. Легка конструкція не ускладнює волосся, забезпечуючи комфорт протягом усього дня. Підходить для будь-якого типу волосся та є екологічним рішенням, яке можна використовувати багаторазово.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Форма | Пряма |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 307 ₴








