
Підвіска Лист коноплі з ланцюжком із якісної медичної сталі 60 см R8121
168 ₴
- В наявності
- Код: R8121
+380 (63) 232-76-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіска "Лист коноплі" з ланцюжком — стильна прикраса для чоловіків, які віддають перевагу оригінальним аксесуарам. Виконана з високоякісної медичної сталі, підвіска не тьмяніє і зберігає свій блиск довгі роки. Ланцюжок довжиною 60 см надійно тримає кулон розміром 5 см, що додає впевненості та виразності вашому стилю.
АРТ R8121.
Характеристики
Матеріал: медична сталь
Колір: сріблястий
Довжина ланцюжка: 60 см (можна скоротити)
Розмір кулона: 5 см
Застібка: карабін
Комплектація
Ланцюжок
Кулон
Переваги
Безпечний гіпоалергенний матеріал
Оригінальний дизайн — лист коноплі
Можливість регулювання довжини
Стійкість до подряпин і вологи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Підвіска |
| Тематика малюнка/форми | Рослини |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Флористика |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Медична сталь |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Чоловіча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴







