
Кліпси для підв'язування томатів, рослин, підв'язка рослин кліпсами 20шт 6 на 5 см і 20шт 4×3 см R9533
257 ₴
- В наявності
- Код: R9533 9301
+380 (63) 232-76-70
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кліпси для підв'язування томатів, рослин, підв'язка рослин кліпсами
Код товару: R9533
Характеристики:
Матеріал: пластик
Розмір: 20шт 6 на 5 см і 20шт 4 × 3 см
Комплектація: 40 шт кліпс
Країна виробник: Китай
Інструкція з використання:
Універсальний набір пластикових кліпс для рослин – 40 штук
Зробіть догляд за своїми рослинами простішим та ефективнішим! Цей набір пластикових кліпс – ідеальне рішення для підв’язки і фіксації стебел та гілок овочевих, плодових і декоративних культур. Завдяки різним розмірам кліпс, ви зможете з легкістю підтримувати рослини будь-якого типу та розміру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гачки для підв'язки грон |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴









