
Набір для манікюру і педикюру 22 в 1 професійний дорожній комплект з чорним кейсом R9692
660 ₴
- В наявності
- Код: R9692
Цей набір — як “б’юті-арсенал”, що дозволяє створити ідеальний догляд у будь-який момент. 22 інструменти допомагають легко підтримувати охайність нігтів і шкіри без відвідування салону.
АРТ 9692
Характеристики:
Кількість предметів: 22 шт
Матеріал інструментів: медична нержавіюча сталь
Колір футляра: чорний
Колір інструментів: чорний
Розмір упаковки: 16×11.4×3см
Вага: 370 г
Склад комплекту:
Манікюрні ножиці
Кусачки для кутикули
Кусачки для нігтів
Пилка для нігтів
Педикюрна пилочка
Лопатка для кутикули
Пушер
Напильник
Пінцет
Щипці для врослого нігтя
Ножиці для шкіри
Щіточка для брів і вій
Кисть-спонж
Голка косметична
Інструмент для кутикули
Леза для нігтів
Шаблони
Масажер для ніг
Щітка для нігтів
Кліпси для пальців
Застосування:
Ідеальний для догляду за руками, ногами та обличчям. Підходить для щоденного використання вдома або в поїздках.
Переваги:
Універсальність
Професійний результат
Зручний кейс
Компактність
Простота використання
Довговічність
Безпечні матеріали
Підходить для новачків
Ідея для подарунка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Кусачки для педикюру | Так |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Пінцет | Так |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри футляра | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 370 г |
- Ціна: 660 ₴







